Thank You to our 2018 Alumni Supporters! (Jan. 1 – Dec 14, 2018)

Steward Members - $1,000

  • Ernie Almonte LRI ’88
  • Vinny Gebhart LRI ’15
  • Bob Ferreira LRI ’11
  • Kevin Kazarian LRI ’16
  • Paul Oliveira LRI ’07
  • Mike Ritz LRI ’07
  • Ted Shallcross LRI ’11
  • Carol Young LRI ’92

Visionary Members - $500

  • Nicole Benjamin LRI ’13
  • Jesse Carr LRI ’16
  • Michelle Carr LRI ’14
  • James DeRienzo LRI ’17
  • Robert DiMuccio LRI ’01
  • Angella Franklin LRI ’13
  • Akhil Gupta LRI ’07
  • Mario Hillario LRI ’05
  • Michael Lester LRI ’13
  • Maureen Mammen LRI ’17
  • Kim McCauley LRI ’14
  • Tricia O’Neil LRI ’09

Champion Members - $250

  • Lanre Ajakaiye LRI ’17
  • William Allen LRI ’87
  • Alec Beckett LRI ’11
  • Sue Bruce LRI ’16
  • William Bundy LRI ’02
  • Ron Caniglia LRI ’87
  • Hamza Chaudary LRI ’17
  • Peter Chung LRI ’16
  • Sean Coen LRI ’18
  • Peter Crump LRI ’18
  • Melanie Coon LRI ’06
  • David Curtis LRI ’15
  • Lisa Dandeneau LRI ’15
  • Rachael Dotson LRI ’17
  • Kevin Gaw LRI ’07
  • Brett Gerstenblatt LRI ’17
  • Mike Goldberg LRI ’18
  • Susan Gunter LRI ’17
  • John Harpootian LRI ’88
  • Tim Horan LRI ’01
  • Bob Huseby LRI ’85
  • Sharon Kennedy LRI ’12
  • Michael Kosiver LRI ’16
  • Linda Lulli LRI ’02
  • Darlene Major LRI ’17
  • Jennifer Massotti LRI ’16
  • Katie McDonald LRI ’16
  • Norbert Mongeon LRI ’02
  • John Mulattieri LRI ’09
  • Dan Murphy LRI ’17
  • Kelly Nevins LRI ’06
  • Cynthia Parker LRI ’08
  • Jennifer Parkhurst LRI ’11
  • Anne Powers LRI ’86
  • Randy Sacilotto LRI ’04
  • Scott Seaback LRI ’14
  • Lynn Singleton LRI ’84
  • Shaun St.laurent LRI ’18
  • Amy Vitale LRI ’17

Members - $100

  • Joan Abrams LRI ’92
  • Terri Adelman LRI ’94
  • Candy Adriance LRI ’00
  • Pam Alarie LRI ’05
  • Jon Almeida LRI ’18
  • Anthony Ambrosino LRI ’11
  • Magali Angeloni LRI ’16
  • Farid Ansari LRI ’11
  • Armeny Apkarian LRI ’90
  • Kimberly Arcand LRI ’14
  • Shameem Awan LRI ’15
  • Bruce Balon LRI ’06
  • Ting Barnard LRI ’15
  • Robert Baute LRI ’12
  • Kathleen Bello LRI ’88
  • Natalie Benkovich LRI ’13
  • Timothy Benson LRI ’13
  • Diane Bianco LRI ’17
  • Dee Bird LRI ’11
  • Lisa Blackman LRI ’06
  • David Bodah LRI ’14
  • Mary Elizabeth Boivin LRI ’16
  • Adrian Boney LRI ’11
  • Charles Borkoski LRI ’01
  • Laura Bottaro LRI ’07
  • Annette Bourne LRI ’07
  • Courtney Bourns LRI ’17
  • Scott Boyd LRI ’16
  • Jen Brinton LRI ’17
  • Daniel Bryant LRI ’93
  • Susan Budlong LRI ’14
  • Kimberly Butler LRI ’09
  • David Caprio LRI ’14
  • Lisa Carcieri LRI ’15
  • Laura Carlisle LRI ’16
  • Angela Carr LRI ’15
  • Julie Casimiro LRI ’08
  • Frank Champi LRI ’82
  • Sarah Channing LRI ’16
  • Jason Chapoorian LRI ’17
  • Arlene Chorney LRI ’00
  • Krystina Clarke LRI ’17
  • Brenda Clement LRI ’97
  • Kyla Cobourn LRI ’14
  • Barry Couto LRI ’97
  • Keith Couto LRI ’09
  • Sharon Conard-Wells LRI ’91
  • Deana Conheeny LRI ’07
  • William Conley LRI ’01
  • Sandi Connors LRI ’10
  • Donna Constantino LRI ’09
  • Barbara Cottam LRI ’00
  • James Crowley LRI ’92
  • Judy Croyle LRI ’09
  • Lisa D’Agostino LRI ’07
  • Melissa Darigan LRI ’00
  • Susan Daly LRI ’13
  • Nick Delmenico LRI ’14
  • Claudia Demick LRI ’12
  • Robert DeOrsey LRI ’11
  • Lisa Desbiens LRI ’17
  • Jane Desforges LRI ’05
  • Bradford Dimeo LRI ’96
  • Scott Dichristofero LRI ’00
  • Kerrie Donahue LRI ’17
  • Ginnie Dunleavy LRI ’16
  • Peter Durfee LRI ’14
  • Andrew Erickson LRI ’94
  • Matthew Eriksen LRI ’10
  • Gian-Mikel Facenda LRI ’17
  • Daniela Fairchild LRI ’18
  • Cristina Feden LRI ’18
  • Jamie Foster LRI ’16
  • Rich Fogarty LRI ’18
  • Bill Fitzgerald LRI ’18
  • Diana Franchitto LRI ’08
  • Kim Fraser LRI ’16
  • Caitlin Frumerie LRI ’17
  • Jonathan Howard LRI ’08
  • Greg Garvin LRI ’08
  • Edward Gatta LRI ’01
  • Marie Ghazal LRI ’95
  • Rafaelina Gomez LRI ’16
  • Priscilla Gonzalez-Santos LRI ’17
  • Christine Goulette LRI ’13
  • Richard Graefe LRI ’82
  • Anne Grant LRI ’90
  • Joan Gray LRI ’86
  • Leonard Green LRI ’02
  • Terrance Green LRI ’17
  • John Gregory LRI ’94
  • Aleita Hall LRI ’18
  • Carol Hall-Walker LRI ’11
  • Kim Hall LRI ’11
  • Carol Hamilton LRI ’11
  • Barbara Hart LRI ’11
  • Karen Henault LRI ’11
  • Gilda Hernandez LRI ’17
  • Louise Herrington LRI ’98
  • Thomas Heslin LRI ’87
  • Peter Hollmann LRI ’88
  • Steven Horowitz LRI ’96
  • Jonathan Howard LRI ’08
  • Steve Hughes LRI ’12
  • Ryan Hutchins LRI ’05
  • Roger Iannetta LRI ’17
  • Deborah Imondi LRI ’88
  • Marcus Jannito LRI ’97
  • Karen Jessey LRI ’17
  • Amy Kane LRI ’17
  • Paavan Kapadia LRI ’17
  • Betty Ann Kearney LRI ’02
  • Theresa Keegan LRI ’09
  • Kate Kennedy LRI ’18
  • Scott Kettelle LRI ’10
  • Karen King LRI ’13
  • Jill Langevin LRI ’15
  • Peter Langevin LRI ’15
  • Paul Larrat LRI ’00
  • Ted Larson LRI ’12
  • Cynthia Lawlor LRI ’98
  • Harvey Lee LRI ’13
  • Michael Lee LRI ’94
  • Lindsey Lerner LRI ’18
  • Scott Lessard LRI ’12
  • Nancy Lewis-Oliver LRI ’06
  • Natalia Lima LRI ’16
  • Val Littlefield LRI ’10
  • Jon Scott Logel LRI ’14
  • Janice Loiselle LRI ’99
  • Sal Lombardi LRI ’97
  • Louis Lourenco LRI ’11
  • Kevin Lowther LRI ’09
  • Michael Lynch LRI ’01
  • Shawn MacDonald LRI ’13
  • David Macedo LRI ’13
  • Molly Magee LRI ’07
  • Rajani Mahadevan LRI ’10
  • Sharon Marable LRI ’01
  • Michele Marchand LRI ’17
  • Carolyn Mark LRI ’17
  • Chris Marsella LRI ’13
  • Ron Martel LRI ’06
  • Glen Martin LRI ’15
  • Bob McCann LRI ’15
  • Michael McDermott LRI ’17
  • Yvette Mendez LRI ’04
  • Elizabeth Messier LRI ’01
  • Carrie Miranda LRI ’08
  • Sulina Mohanty CLRI ’06
  • Robert Monnes LRI ’12
  • Alicia Monnes LRI ’18
  • Paula Montgomery LRI ’15
  • James Moody LRI ’06
  • Paul Mooney LRI ’98
  • Jennifer Morrison LRI ’14
  • Fran Mossberg LRI ’99
  • Roberta Mudge Humble LRI ’01
  • John Muggeridge LRI ’04
  • Shana Murrell LRI ’06
  • Ross Nelson LRI ’06
  • Irene Nerney LRI ’11
  • Linda Newton LRI ’84
  • George Nippo LRI ’17
  • Michele Nota LRI ’09
  • Jane Nugent LRI ’95
  • Ray Nunez CLRI ’15
  • Shannon O’Brien LRI ’18
  • Steven O’Donnell LRI ’04
  • George Oliveira LRI ’93
  • Janice Olson LRI ’15
  • Nancy Olson LRI ’17
  • Robert Padula LRI ’83
  • Prutha Patel LRI ’16
  • David Patten LRI ’15
  • David Pellegrino LRI ’15
  • Ken Phillips LRI ’89
  • Matt Plain LRI ’13
  • Thomas Platt LRI ’99
  • Raymond Pouliot LRI ’96
  • Joe Pratt LRI ’06
  • Deborah Proffitt LRI ’16
  • Fred Reinhardt LRI ’16
  • Casey Riley LRI ’18
  • Mike Riordan LRI ’18
  • Caroline Rumowicz LRI ’10
  • Shannon Russell LRI ’17
  • Chris Sanford LRI ’10
  • Justin Savage LRI ’16
  • Ford Sayre LRI ’82
  • Ford Sayre LRI ’82
  • James Segovis LRI ’00
  • Christopher Semonelli LRI ’16
  • Monica Shea LRI ’94
  • John Simmonds LRI ’14
  • Robert Smith LRI ’14
  • Adriene Southgate LRI ’95
  • Brian Spero LRI ’84
  • Richard Staples LRI ’90
  • Neil Steinberg LRI ’91
  • Michael Steiner LRI ’17
  • Joyce Stevos LRI ’87
  • James Sullivan LRI ’89
  • Sally Sutherland LRI ’14
  • Thomas Sweeney LRI ’98
  • George Tager LRI ’17
  • Tom Tanury LRI ’92
  • John Tarantino LRI ’91
  • Michael Tikoian LRI ’01
  • Jill Tobak LRI ’06
  • Maria Tocco LRI ’07
  • Vanessa Toledo-Vickers LRI ’01
  • Oliver Tutt LRI ’18
  • Steve Ucci LRI ’15
  • Camille Vella-Wilkinson LRI ’00
  • Dale Venturini LRI ’88
  • Tom Verdi LRI ’18
  • Eric Wagner LRI ’16
  • Tracy Walsh LRI ’17
  • Bill Warburton LRI ’88
  • Danielle Ward LRI ’14
  • Sylvia Weber LRI ’90
  • Hank Webster LRI ’18
  • Donna Weston LRI ’93
  • Dean Weinberg LRI ’15
  • Lizzi Weinberg LRI ’16
  • Herb Weiss LRI ’12
  • Phil West LRI ’91
  • Liz Wiedenhofer LRI ’10
  • Jeff Wilhelm LRI ’13
  • Kira Wills LRI ’16
  • David Winoker LRI ’88
  • Eileen Wisnewski LRI ’15
  • Jill Woodcome LRI ’17
  • Christopher Yalanis LRI ’12
  • Myrth York LRI ’92
  • Kyle Zambarano LRI ’14
  • Sam Zurier LRI ’04