Thank You to our 2020 Alumni Supporters! (Jan. 1 – Dec 31, 2020)

Steward+ Members - $10,000+

Steward Members - $1,000

Jerauld Adams LRI ’14

Steve Duvel LRI ’12

Luann Edwards LRI ’19

Vincent Gebhardt LRI ’15

Michael Ritz LRI ’07

Karl Wadenstein LRI ’17

Carol Young LRI ’92

Visionary Members - $500

Ernie Almonte LRI ’88

Bradford Dimeo LRI ’96

Edward D’Arezzo LRI ’08

Robert DiMuccio LRi ’01

Akhil Gupta LRI ’07

Kim McCauley LRI ’14

Cynthia Parker LRI ’08

 

 

Champion Members - $250

William Allen LRI ’87

Dawn Arpin LRI ’19

Robert Baute LRI ’12

Jacob Brier LRI ’14

Jennifer Brinton LRI ’17

Ronald Caniglia LRI’87

Suzanne Carmody LRI ’18

Hamza Chaudary LRI ’17

Lisa Churchville LRI ’98

Elizabeth Cunha LRI ’12

David Curtis LRI ’15

Lisa Dandeneau LRI ’15

Loriana DeCrescenzo ’10

Matt Dempsey LRI ’19

Jay DeRienzo ’17

Richard DeRienzo ’85

Rachel Dotson LRI ’17

Angella Franklin LRI ’13

Kaitlyn Frolich LRI ’18

Brett Gerstenblatt LRI ’17

David Graziano LRI ’18

John Harpootian LRI ’88

Timothy Horan LRI ’01

Jonathan Howard LRI ’08

Chris Hurd LRI ’90

Robert Huseby LRI ’85

Patrice Jean-Philippe LRI ’18

Linda Lulli LRI ’02

Stephanie Mandeville CLRI ’05, LRI ’15

Corey McCarty LRI ’12

Christine McDermott LRI ’11

Katie McDonald LRI ’16

Alicia Monnes LRI ’18

Rob Monnes LRI ’12

John Mulattieri LRI ’09

Cortney Nicolato LRI ’19

Kathleen Orovitz LRI ’18

Nina Pande LRI ‘ 12

A. Kathryn Power LRI ’86

Ashley Rappa LRI ’19

Ralph Rodriguez LRI ’01

Peter Rumsey LRI ’19

Scott Seaback LRI ’14

Marc Streisand LRI ’16

Amy Vitale LRI ’17

Bill Warburton LRI ’88

Laura Yalanis LRI ‘ 09

 

 

 

Members - $100

Joan Abrams LRI ’92

Candy Adriance LRI ’00

Pam Alarie ’05

Lloyd Albert LRI ’99

Jon Almeida LRI ’18

Anthony Ambrosino LRI ’11

Farid Ansari LRI ’11

Armeny Apkarian LRI ’90

Lee Arnold LRI ’93

Scott Avedisian LRI ’97

Shameem Awan LRI ’15

David Bain LRI ’19

Barbara Baldwin LRI ’92

Kathleen Bello LRI ’88

Natalie Benkovich LRI ’13

Richard Beretta LRI ’97

James Berson LRI ’05

Diane Bianco LRI ’17

Lisa Blackman LRI ’06

Kenneth Block LRI ’12

MaryBeth Boivin LRI ’16

Adrian Boney LRI ’11

Keri Borba LRI ’19

Dana Borelli-Murray LRI ’12

Charles Borkoski LRI ’01

Laura Bottaro LRI ’07

Annette Bourne LRI ’07

Scott Boyd LRI ’16

Kara Brady LRI ’19

Robert Brooks LRI ’03

Barbara Brown LRI ’19

Dan Bryant LRI ’93

Michael Calabro LRI ’19

Victor Capellan LRI ’98

Catherine Capolupo LRI ’14

Angela Carr LRI ’15

Julie Casimiro LRI ’08

Evelyn Castillo-Rosado LRI ’06

Frank Champi LRI ’82

Jason Chopoorian LRI ’17

Arlene Chorney LRI ’00

Tino Chow LRI ’17

Michele Cinquegrano LRI ’10

Brenda Clement LRI ’97

Kyla Coburn LRI ’14

Kevin Colman LRI ’14

Deanna Conheeny LRI ’07

Serena Conley LRI ’98

Jay Conway LRI ’84

Lori Corsi LRI ’18

Laura Lee Costello LRI ’18

Barry Couto LRI ’97

Keith Couto LRI ’09

Teresa Crean LRI ’18

James P. Crowley LRI ’92

Henry Cruz LRI ’17

Donna Cupelo LRI ’98

Lisa Curtis LRI ’19

Susan Daly LRI ’13

Richard Davia LRI ’20

Jill Davidson LRI ’11

Deborah DeBare LRI ’95

Nicholas Delmenico LRI ’14

Jane Desforges LRI ’05

Carmen Diaz-Jusino LRI ’10

Linda DiPalma LRI ’07

Kerrie Donahue LRI ’17

Cicely Dove LRI ’13

Loren Doyle LRI ’17

Timothy Draper LRI ’19

Virginia Dunleavy LRI ’16

Andrew Erickson LRI ’94

Gian-Mikel Facenda LRI ’17

Cristina Feden LRI ’18

Mark Felag LRI ’05

Jamie Foster LRI ’16

Diana Franchitto LRI ’08

Charlie Francis LRI ’81

Michael Friedman LRI ’16

Kerri Friel LRI ’09

Diane Gagne LRI ’18

Jo Eva Gaines LRI ’92

Carlos Galliano LRI ’19

Dora Garcia LRI ’20

Gregory Garvin LRI ’08

Frances Gast LRI ’90

Edward Gatta LRI ’01

Kevin Gaw LRI ’17

Marie Ghazal LRI ’95

Rafaelina Gomez LRI ’16

Michelle Gonzalez LRI ’12

Priscilla Gonzalez-Santos LRI ’17

Alex Gorriaran LRI ’04

Richard Graefe LRI ’82

Ashia Graziano LRI ’19

Leonard Green LRI ’02

Terrence Green LRI ’17

Monica Hall-Shea ’94

Gilda Hernandez LRI ’17

Louise Herrington LRI ’98

Jamey Herzog LRI ’18

Peter Hollmann LRI ’88

Steven Horowitz LRI ’96

Roberta Mudge Humble LRI ’01

Steven Hughes LRI ’12

Tom Hughes LRI ’14

Monica Hull-Shea LRI ’94

Ryan Hutchins LRI ’05

Roger Iannetta LRI ’17

Maria Janes LRI’07

Marcus Jannitto LRI ’97

Laura Jaworski Razza LRI ’18

Holly Jensen LRI ’08

Karen Jessey LRI ’17

Amy Kane LRI ’17

Maria Kasparian LRI ’15

Betty Ann Kearney LRI ’02

Donald King LRI ’02

Melissa Kollitides LRI ’07

Michael Kosiver LRI ’16

Kari Lang LRI ’97

Keith Lang  LRI ’01

Paul Larrat  LRI ’00

Beverly Larson LRI ’05

Harvey Lee, Jr. LRI’13

Nancy Lewis-Oliver LRI ’06

Valerie Littlefield LRI ’10

Jon Scott Logel LRI ’14

Stephen Lombardi LRI ’85

Fran Loosen LRI ’16

Luis Lourenco LRI ’11

Francisco Lovera LRI ’18

Jennifer Luxmore LRI ’10

Molly Magee LRI ’07

Eva-Marie Mancuso LRI ’18

Darlene Major LRI ’17

Joseph Marocco LRI ’87

Ronald Martel LRI ’06

Michael Masseur LRI ’19

Ed Mastriano LRI ’07

Armando Medeiros LRI ’98

Joe Miech LRI ’02

Carrie Miranda LRI ’08

Tekla Moquin LRI ’18

John Muggeridge LRI ’04

Ross Nelson LRI ’06

Kelly Nevins LRI ’06

Jackie Nowell LRI ’09

Jane Nugent LRI ’95

John O’Leary LRI ’90

Wilfredo Ortiz Beriguete CLRI ’19

Robert Padula LRI ’83

Jeanette Palmer LRI ’15

Stephen Palmer LRI ’81

Samuel Palmisano LRI ’17

Rebecca Paquette LRI ’19

Prutha Patel LRI ’16

Kenneth Philips LRI ’89

Ricardo Pitts-Wiley LRI ’04

Matthew Plain LRI ’13

Raymond J. Pouliot LRI ’96

Deborah Proffitt LRI ’16

Franklin Prosnitz LRI ’96

John Ramos LRI ’81

Andrea Reed LRI ’13

Frederick Reinhardt LRI ’16

Darlene Reza Rossi LRI ’18

Steve Rosa LRI ’99

Christine Roundtree LRI ’91

Shannon Russell LRI ’17

Mary Sadlier LRI ’02

James Salmo LRI ’12

Robert A. Sanders LRI ’16

Ford Sayre LRI ’82

Courtney Schmidt LRI ’19

Brian Schuster LRI ’19

Mark Scott LRI ’04

Roberta Segal LRI ’94

Chris Semonelli LRI ’16

Rena Sheehan LRI ’19

Tracy Silva LRI ’04

John Simmonds LRI ’14

Lynn Singleton LRI ’84

Samuel Slade LRI ’13

Robert Smith LRI ’14

Michael Steiner CLRI ’14, LRI ’17

Joyce Stevos LRI ’87

John Stringer LRI ’86

Laura Sullivan LRI ’19

George Tager LRI ’17

John Tarantino LRI ’91

Bernard “Buddy” Trinkle LRI ’99

Oliver Tutt LRI ’18

Stephen Ucci LRI ’15

Dale Venturini LRI ’88

Thomas Verdi LRI ’18

Wayne Vieira LRI ’09

Danielle Ward LRI ’14

Sylvia Weber LRI ’90

Hank Webster LRI ’18

Herbert Weiss LRI ’12

David Winoker LRI ’88

Jack Wolfe LRI ’85

Phil Zarlengo LRI ’87

Carrie Zaslow LRI ’13

Samuel Zurier LRI ’04