Thank You to our 2021 Alumni Supporters! (Jan. 1 – Dec 31, 2021)

Steward Members - $1,000

Jerauld Adams LRI ’14

Ting Barnard LRI ’15

Nicole Benjamin LRI ’13

Lisa Curry LRI ’20

Joanne Daly LRI ’12

Jay DeRienzo LRI ’17

Luann Edwards LRI ’19

Mitch Edwards LRI ’11

Bob Ferreira LRI ’11

Bill Fitzgerald LRI ’18

Vinny Gebhardt LRI ’15

Ashia Graziano LRI ‘ 19

Akhil Gupta LRI ’07

Margaret Kane LRI ’03

Michele Leone LRI ’16

Nick Loring LRI ’16

Paul Oliveira LRI ’07

Mike Ritz LRI ’07

Kathy & Pete Rumsey LRI ’19

Ted Shallcross LRI ’11

Carol Young LRI ’92

Visionary Members - $500

Traci Adedeji LRI ’21

Ernie Almonte LRI ’88

Jesse Carr LRI ’16 and Michelle Carr LRI ’14

Raymond Cormier LRI ’21

Ed D’Arezzo LRI ’08

Bradford Dimeo LRI ’96

Bob DiMuccio LRI ’01

Megan Fusco LRI ’21

Jamie Gannon LRI ’21

Melinda Gaudreau LRI ’19

Chris Hurd LRI ’90

Carolyn Mark LRI ’17

Kim McCauley LRI ’14

Christine McDermott LRI ’11 and Mike McDermott LRI ’17

Shannon O’Brien LRI ’18

Cindy Parker LRI ’08

Donna Sams LRI ’09

Richard Staples LRI ’90

Neil Steinberg LRI ’91

Leslie Taito LRI ’06

Karl Wadensten LRI ’17

Champion Members - $250

Kristin Abdel-Aziz LRI ’19

Bill Allen LRI ’87

Kenny Alston LRI ’18

Janelle Amoako CLRI ’15

Tomas Avila LRI ’00

Ian Barnard LRI ’17

Kathy Bello LRI ’88

Natalie Benkovich LRI ’13

John Bennett LRI ’17

Dana Borelli-Murray LRI ’12

Steven Boudreau LRI ’21

Sam Bradner LRI ’18

Kara Brady LRI ’19

Jacob Brier LRI ’14

Erik Brine LRI ’21

Jen Brinton LRI ’17

Sue Bruce LRI ’16

Dan Bryant LRI ’93

Ron Caniglia LRI ’87

Sue Carmody LRI ’18

Lisa Churchville LRI ’98

Jason Chopoorian LRI ’17

Mario Cirillo LRI ’15

Sean Coen LRI ’18

Marcy Coleman LRI ’16

Sharon Conard-Wells LRI ’91

Melanie Coon LRI ’06

Barbara Cottam LRI ’00

Matthew J Coupe CLRI ’12

Peter Crump LRI ’18

Dave Curtis LRI ’15

Chantell Cuthbert LRI ’21

Bob DeFelice LRI ’19

Tara DeMoura LRI ’21

Richard DeRienzo LRI ’85

Diana Franchitto LRI ’08

Jeff Gagnon LRI ’19

Greg Garvin LRI ’08

Michael Goldberg LRI ’18

Roberta Gosselin LRI ’20

Terry Gray LRI ’01

Wendy & Douglas Gray LRI ’05

David Graziano LRI ’18

Susan Gunter LRI ’17

John Harpootian LRI ’88

Karsten Hart LRI ’20

Tim Horan LRI ’01

Laura Jaworski LRI ’18

Patrice Jean-Philippe LRI ’18

John Kashmanian LRI ’21

Karen King LRI ’13

Carrie Kolb LRI ’19

Danielle Kopf LRI ’19

Dennis Leamy LRI ’13

Michael Lester LRI ’13

Darlene Major LRI ’17

Sharon Marable LRI ’01

Michele Marchand LRI ’17

Josh McCarthy LRI ’21

Corey McCarty LRI ’12

Katie McDonald LRI ’16

Leeds Mitchell IV LRI ’15

Alicia Monnes LRI ’18

John Mulattieri LRI ’09

Erica Olobri LRI ’20

Kathy Orovitz LRI ’18

Jeanette Palmer LRI ’15

Nina Pande LRI ‘ 12

Debbie Proffitt LRI ’16

Jennifer Parkhurst LRI ’11

Ralph Rodriguez LRI ’01

Sandy Ross LRI ’19

Ashley Rappa LRI ’19

Randy Sacilotto LRI ’04

Chris Sanford LRI ’10

Scott Seaback LRI ’14

Jen Silbert LRI ’19

J.L. “Lynn” Singleton LRI ’84

Michael Steiner CLRI ’14/LRI ’17

Marc Streisand LRI ’16

Sally Sutherland LRI ’14

Matthew Trimble LRI ’12

Andy Tyska LRI ’15

Laura Yalanis LRI ‘ 09

Myrth York LRI ’92

Danielle Ward LRI ’14

Herb Weiss LRI ’12

Beverly Wiley LRI ’83

Ted Williams LRI ’18

Lori-Ann Zannini LRI ’08

Members - $100

Joan Abrams LRI ’92

Lorne Adrain LRI ’94

Candy Adriance LRI ’00

Ian Ali LRI ’21

Pam Alarie LRI ’05

Anthony Ambrosino LRI ’11

Farid Ansari LRI ’11

Armeny Apkarian LRI ’90

Lee Arnold LRI ’93

Karen Asher LRI ’98

Jess Ashley LRI ’20

Roger Aspinall ’21

Scott Avedisian LRI ’97

Shameem Awan LRI ’15

Dave Bain LRI ’19

Tom Baldwin LRI ’20

Geraldine Barclay-King LRI ’21

Mary Barden LRI ’20

John Barry LRI ’00

John Barton LRI ’18

Bob Baute LRI ’12

Alec Beckett LRI ’11

Richard Beretta Jr. LRI ’97

Richard Bernardo LRI ’21

Victoria Bernardo LRI ’20

Cindy Bessette LRI ’18

Diane Bianco LRI ’17

Andrew Bicknell LRI ’19

Deirdre Bird LRI ’11

Aaron Bishop LRI ’21

Beth Bixby LRI ’20

Lisa Roth Blackman LRI ’06

David Blair LRI ’21

Ken Block LRI ’12

David Bodah LRI ’14

Adrian Boney LRI ’11

Eve Bontemp LRI ’19

Keri Borba LRI ’19

Chuck Borkoski LRI ’01

Tanios BouRamia LRI ’18

Annette Bourne LRI ’07

Courtney Bourns LRI ’17

Laurel Bowerman LRI ’97

Scott Boyd LRI ’16

Scott Bromberg LRI ’20

Barbara Brown LRI ’19

Susan Budlong LRI ’14

Cindy Butler LRI ’01

Kimberly Butler LRI ’09

Maria Caliri LRI ’16

Michael Calabro LRI ’19

Victor Capellan LRI ’98

David Caprio LRI ’14

Lisa Carcieri LRI ’15

Claudia Cardozo LRI ’11

Angela Carr LRI ’15

Brian Casey LRI ’20

Julie Casimiro LRI ’08

Evelyn Castillo-Rosado LRI ’06

Caitlin Chaffee LRI ’20

Frank Champi LRI ’82

Hamza Chaudary LRI ’17

Alex Chiulli LRI ’20

Arlene Chorney LRI ’00

Ruth Clegg LRI ’98

Brenda Clement LRI ’97

Sterling Clinton-Spellman LRI ’19

Kyla Coburn LRI ’14

Sandy Coletta LRI ’93

Monique Collins LRI ’20

Serena Conley LRI ’98

Barry Couto LRI ’97

Bud Craddock LRI ’93

Lynne Urbani Craddock LRI ’92

Jim Crowley LRI ’92

Deanna Conheeny LRI ’07

Jay Conway LRI ’84

Debra Cornish LRI ’18

Martha Correia LRI ’20

Lori Corsi LRI ’18

Carolyn Crawford LRI ’18

Margo Crawford LRI ’20

Judy Croyle LRI ’09

Henry Cruz LRI ’17

Lisa Curtis LRI ’19

Jeanne D’Agostino LRI ’02

Lisa D’Agostino LRI ’07

Jen Dalen LRI ’20

Susan Daly LRI ’13

Diane D’Ambra LRI ’16

Brenda Dann-Messier LRI ’87

Richard Davia LRI ’20

Jill Davidson LRI ’11

Adriana Dawson LRI ’21

Deborah Debare LRI ’95

Timothy DelGiudice LRI ’21

Doris De Los Santos LRI ’08

Matthew Dempsey LRI ’19

Lisa Desbiens LRI ’17

Jane Desforges LRI ’05

Missy Devine LRI ’20

Carmen Diaz-Jusino LRI ’10

Spencer Dickinson LRI ’11

Angela DiPasquale LRI ’21

Joseph DiPina LRI ’02

Kerrie Donahue LRI ’17

Gayl Doster LRI ’90

Michael Dowhan LRI ’20

Brian Dugas LRI ’21

Tim Draper LRI ’19

Ginnie Dunleavy LRI ’16

Melissa Emidy LRI ’21

Andy Erickson LRI ’94

Gian-Mikel Facenda LRI ’17

James W Farley LRI ’81

Cristina Feden LRI ’18

Cassandra Feeney LRI ’21

Chris Feisthamel LRI ’01

Mark Felag LRI ’05

DJ Fernandes LRI ’20

Jillian Finkle LRI ’20

Carlene Fonseca LRI ’20

Jamie Foster LRI ’16

Shayna Fox-Norwitz LRI ’21

Charlie Francis LRI ’81

Angella Franklin LRI ’13

Scott Fraser LRI ’98

Michael Friedman LRI ’16

Kerri Friel LRI ’09

Allan Fung LRI ’01

Diane Gagne LRI ’18

Jo Eva Gaines LRI ’92

Carlos Galliano LRI ’19

Dora Garcia LRI ’20

Edward Gatta LRI ’01

Marie Ghazal LRI ’95

Kevin Gaw LRI ’17

David Giardino LRI ’09

Jenna Giguere LRI ’19

David Goldman LRI ’21

Rafaelina Gomez LRI ’16

Octavian Goncalves CLRI ’19

Priscilla Gonzalez-Santos LRI ’17

Kathy Goulding LRI ’99

Christine Goulette LRI ’13

Anne Grant LRI ’90

Leonard Green LRI ’02

Terrence Green LRI ’17

Mary Grover LRI ’20

Amy Grzybowski LRI ’19

Michael Grzybowski LRI ’20

Jackie Hague LRI ’20

Aleita Hall LRI ’18

Carol Hall-Walker LRI ’11

Rob Hamlin CLRI ’04

Barbara Hart LRI ’11

Brooke Havens LRI ’20

Erin Healey CLRI ’15

Gilda Hernandez LRI ’17

Louise Herrington LRI ’98

Jamey Herzog LRI ’18

Tom Heslin LRI ’87

Mario Hilario LRI ’05

Barry Hittner LRI ’85

Kathleen Hittner LRI ’01

Peter Hollmann LRI ’88

Steve Horowitz LRI ’96

Lisa Huftalen LRI ’20

Steven Hughes LRI ’12

Martha Conn Hultzman LRI ’91

Roberta Mudge Humble LRI ’01

Robert Humm LRI ’16

Roger Iannetta LRI ’17

Deb Imondi LRI ’88

Junior Jabbie LRI ’10

Marcus Jannitto LRI ’97

David Jardin LRI ’14

Holly Jensen LRI ’08

Gloria Johnson LRI ’17

Betsy Jones LRI ’21

Pat Jones LRI ’20

Amy Kane LRI ’17

Joe Lajoie LRI ’18

Harvey Lee LRI ’13

Betty Ann Kearney LRI ’02

Melissa Kearns LRI ’21

Theresa Keegan LRI ’09

Jacqueline Kelley LRI ’21

Kate Kennedy LRI ’18

Sharon Kennedy LRI ’12

Scott Kettelle LRI ’10

M. Siu-Li Khoe LRI ’20

Christine King LRI ’16

Donald King LRI ’02

Joshua Klemp CLRI, LRI ’13

Dennise Kowalczyk LRI ’21

Ted Kresse LRI ’20

Madison Lane CLRI ’19

Keith Lang LRI ’01

Paul Larrat  LRI ’00

Beverly Larson LRI ’05

Ted Larson LRI ’12

Ed Lawrence LRI ’18

Barbara Lee LRI ’10

Kelly Lee LRI ’05

Michael Lee LRI ’94

Ted Lemoi LRI ’21

Nancy Lewis-Oliver LRI ’06

Natalia Lima LRI ’16

Cheryl Lisi LRI ’06

Tom Lisi LRI ’07

Val Littlefield LRI ’10

Stephen Lombardi LRI ’85

Luis Lourenco LRI ’11

Francisco Lovera LRI ’18

Jon Scott Logel LRI ’14

Janis Loiselle LRI ’99

Micheline Lombardi LRI ’15

Sal Lombardi LRI ’97

Dana Long LRI ’19

Rosanne Lowe LRI ’07

Jennifer Luxmoore LRI ’10

Mike Lynch LRI ’01

Scott Lyons LRI ’18

Shawn MacDonald LRI ’13

Regina Maddox LRI ’21

Molly Magee LRI ’07

Rajani Mahadevan LRI ’10

Giselle Mahoney LRI ’20

Zareena Majeed CLRI ’15

Maureen Mammen LRI ’17

Eva-Marie Mancuso LRI ’18

Justin Mandese LRI ’20

Stephanie Mandeville CLRI ’05, LRI ’15

Jess Marfeo LRI ’20

Joe Marocco LRI ’87

Don Marrin LRI ’06

Chris Marsella LRI ’13

Ron Martel LRI ’06

Ray Martin LRI ’20

Emily Martineau LRI ’20

Fred Mason LRI ’03

Mike Masseur LRI ’19

Armando Medeiros LRI ’98

Patti Melaragno LRI ’13

Steven Melaragno LRI ’02

Joe Miech LRI ’02

Carrie Miranda LRI ’08

Joanne Monahan LRI ’08

Rob Monnes LRI ’12

Jim Moody LRI ’16

Paul Mooney Jr. LRI ’98

Lamel Moore LRI ’21

Tekla Moquin LRI ’18

Pete Moreau LRI ’09

Julie Moura CLRI ’04/LRI ’21

John Muggeridge LRI ’04

Keno Mullings LRI ’17

Shana Murrell LRI ’06

Jim Nellis LRI ’13

Ross Nelson LRI ’06

Rita Nerney LRI ’21

Kelly Nevins LRI ’06

Charles Newton LRI ’99

Linda Newton LRI ’84

Cortney Nicolato LRI ’19

George Nippo LRI ’17

Andrew Nota LRI ’11

Ana Novais LRI ’04

Jackie Nowell LRI ’09

Jane Nugent LRI ’95

Margie O’Brien LRI ’16

Kathy O’Donnell LRI ’04

Steve O’Donnell LRI ’04

Adam Olenn LRI ’20

Janice Olsen LRI ’15

Nancy Olson LRI ’17

Ellie O’Neill LRI ’96

Wilfredo Ortiz Beriguete CLRI ’19

Bob Padula LRI ’83

Steve Palmer LRI ’81

Sam Palmisano LRI ’17

Becca Paquette LRI ’19

Steven Pare LRI ’01

Leslie Parker LRI ’20

Liz Pasqualini LRI ’12

Prutha Patel LRI ’16

David Patten LRI ’15

David Pellegrino LRI ’15

Michelle Pelletier LRI ’20

Dan Pereira LRI ’21

Laura Pisaturo LRI ’18

Matt Plain LRI ’13

Marc Popkin LRI ’16

Ray Pouliot LRI ’96

Anne Powers LRI ’86

A. Kathryn Power LRI ’86

Joseph Pratt LRI ’06

Bill Preston LRI ’91

Frank Prosnitz LRI ’96

Joanne Quinn LRI ’11

John Ramos LRI ’81

Cristen Raucci LRI ’20

Andrea Reed Sullivan LRI ’13

Matt Regan CLRI ’15

Fred Reinhardt LRI ’16

Marcy Reyes LRI ’20

Darlene Reza Rossi LRI ’18

Steven Richard LRI ’03

Roberta Richman LRI ’90

Casey Riley LRI ’18

Dino Rizzi LRI ’20

Nancy Rogers LRI ’95

Steve Rosa LRI ’99

Christina Rouse LRI ’18

Andrea Russo LRI ’21

Joan Sackett LRI ’83

Mary Sadlier LRI ’02

Robert Sanders LRI ’16

Michelle Saunders LRI ’09

Ford Sayre LRI ’82

Sue Schenck LRI ’94

Brian Schuster LRI ’19

Roberta Segal LRI ’94

Chris Semonelli LRI ’16

Nancy Serpa LRI ’20

Cheryl Shaw LRI ’16

Moe Shea LRI ’94

Rena Sheehan LRI ’19

Josh Short LRI ’20

Tracy Silva LRI ’04

John Simmonds LRI ’14

Sam Slade LRI ’13

Maggie Slane LRI ’20

Bob Smith LRI ’14

Adrienne Southgate LRI ’95

Diane Spaziani LRI ’90

Frank Spinella LRI ’11

Brian Spero LRI ’84

Joyce Stevos LRI ’87

Shaun St. Laurent LRI ’18

Betsy Shimberg LRI ’11

Rob Stolzman LRI ’93

John Stringer LRI ’86

John Surrette LRI ’10

Tom Tanury, LRI ’92

John Tarantino LRI ’91

Keely Taylor LRI ’21

Bob Tetreault LRI ’88

Michael M. Tikoian LRI ’01

Jill Tobak LRI ’06

Victoria Tolbert LRI ’16

Jennifer Tomasik LRI ’19

Trumane Trotman CLRI ’14

Oliver Tutt LRI ’18

Rebecca Twitchell LRI ’20

Stephen Ucci LRI ’15

Camille Vella-Wilkinson LRI ’00

Dale Venturini LRI ’88

Tom Verdi LRI ’18

Wayne Viera LRI ’09

Amy Vitale LRI ’17

Eddie Walker LRI ’19

Tracy Walsh LRI ’17

Bill Warburton LRI ’88

Sylvia Weber LRI ’90

Hank Webster LRI ’18

Dean Weinberg LRI ’15

Jennifer West LRI ’21

Phil West LRI ’91

Bill White LRI ’12

David Winoker LRI ’88

Eileen Wisnewski, LRI ’15

Scott Wolf LRI ’87

Jill Woodcome LRI ’17

Carrie Zaslow LRI ’13

Paige Zuber CLRI ’18

Samuel Zurier LRI ’04