Thank You to our 2017 Alumni Supporters! (Jan. 1 – Dec. 11, 2017)

Steward Members - $1,000

  • Robert DiMuccio, ’01
  • Steve Duvel, ’12
  • Bob Ferreira, ’11
  • Kevin Kazarian, ’16
  • Kim McCauley, ’14
  • Baldev Seekri
  • Ted Shallcross, ’11
  • Richard Staples, ’90

Visionary Members - $500

  • Jesse Carr, ’16
  • Angella Franklin, ’13
  • Akhil Gupta, ’07
  • Mario Hilario, ’05
  • Linda Lulli, ’02
  • Darlene Major, ’17
  • Tricia O’Neil, ’09
  • Mike Ritz, ’07
  • Carol Young, ’92

Champion Members - $250

  • Pam Alarie, ’05
  • Bill Allen, ’87
  • Ernie Almonte, ’88
  • Danielle Alpher, ’15
  • Alec Beckett, ’11
  • Nicole Benjamin, ’13
  • John Bennett, ’17
  • Jacky Beshar, ’08
  • Jacob Brier, ’14
  • Sue Bruce, ’16
  • William Bundy, ’02
  • Ron Caniglia, ’87
  • Michelle Carr, ’14
  • Hamza Chaudary, ’17
  • Peter Chung, ’16
  • Bill Conley, ’01
  • David Curtis, ’15
  • Joanne Daly, ’12
  • Lisa Dandeneau, ’15
  • Ed D’Arezzo, ’08
  • Rachael Dotson, ’17
  • Jim Ferrara, ’07
  • Kevin Gaw, ’17
  • Kim Hall, ’11
  • John Harpootian, ’88
  • Tim Horan, ’01
  • Roger Iannetta, ’17
  • Karen King, ’13
  • Josh Klemp, ’13
  • Maureen Mammen, ’17
  • Sharon Marable, ’01
  • Mary Marran, ’12
  • Shanna Marzilli, ’08
  • Jennifer Massotti, ’16
  • Bob McCann, ’15
  • Christine McDermott, ’11
  • John Mulattieri, ’09
  • Kathy O’Donnell, ’04
  • Paul Oliveira, ’07
  • Nina Pande, ’12
  • Jennifer Parkhurst, ’11
  • Clark Phillip, ’92
  • Randy Sacilotto, ’04
  • Scott Seaback, ’14
  • Libby Slader, ’12

Members - $100

  • Jerauld Adams, ’14
  • Terri Adelman, ’94
  • Candy Adriance, ’00
  • Krystina Almon, ’16
  • Heather Amaral, ’17
  • Magali Angeloni, ’16
  • Farid Ansari, ’11
  • Stephen Antonucci, ’14
  • Armeny Apkarian, ’90
  • Kim Arcand, ’14
  • Lee Arnold, ’93
  • Karen Asher, ’98
  • Scott Avedisian, ’97
  • Shameem Awan, ’15
  • Bruce Balon, ’06
  • Karen Barbosa, ’14
  • Ting Barnard, ’15
  • John Barry, ’00
  • Kathy Bello, ’88
  • Natalie Benkovich, ’13
  • Emilie Benoit, ’83
  • Tim Benson, ’13
  • Diane Bianco, ’17
  • Deirdre Bird, ’11
  • Lisa Blackman, ’06
  • David Bodah, ’14
  • MaryBeth Boivin, ’16
  • Adrian Boney, ’11
  • Chuck Borkoski, ’01
  • Laura Bottaro, ’07
  • Annette Bourne, ’07
  • Courtney Bourns, ’17
  • Scott Boyd, ’16
  • Andrew Bramson, ’15
  • Dan Bryant, ’93
  • Susan Budlong, ’14
  • Kimberly Butler, ’09
  • Laura Calenda, ’11
  • Chris Callahan, ’00
  • Donna Callahan, ’06
  • Victor Capellan, ’98
  • David Caprio, ’14
  • Lisa Carcieri, ’15
  • Claudia Cardozo, ’11
  • Laura Carlisle, ’16
  • Sean Carmody, ’13
  • Angela Carr, ’15
  • Kevin Casey, ’16
  • Maggie Casey, ’15
  • Julie Casimiro, ’08
  • Frank Champi, ’82
  • Sarah Channing, ’16
  • Alicia Charles-St. Juste, ’15
  • Jason Chopoorian, ’17
  • Arlene Chorney, ’00
  • Lisa Churchville, ’98
  • Michele Cinquegrano, ’10
  • Mario Cirillo, ’15
  • Ruth Clegg, LRI ’98
  • Brenda Clement, ’97
  • Kyla Coburn, ’14
  • Sandra Coletta, ’93
  • Derek Collamati, LCF
  • Kevin Colman, ’14
  • Deanna Conheeny, ’07
  • Donna Costantino, ’09
  • Barbara Cottam, ’00
  • Matt Coupe, CLRI ’12
  • Michael Criscione, ’10
  • James Crowley, ’92
  • Judy Croyle, ’09
  • Henry Cruz, ’17
  • Donna Cupelo, ’98
  • Jeanne D’Agostino, ’02
  • Lisa D’Agostino, ’07
  • Donna D’Aloia, ’17
  • Susan Daly, ’13
  • Diane D’Ambra, ’16
  • Karen Davis, ’99
  • Deb DeBare, ’95
  • Anthony DeMatteo, ’00
  • Rob DeOrsey, ’11
  • Richard DeRienzo, ’85
  • Jane Desforges, ’05
  • Stephen Deutsch, ’82
  • Colleen Dickson, ’09
  • Brad Dimeo, ’96
  • Kerrie Donahue, ’17
  • Jon Duffy, ’98
  • Peter Durfee, ’14
  • Andrew Erickson, ’94
  • Gian Facenda, ’17
  • Michael Fantom, ’07
  • Chris Feisthamel, ’01
  • Karen Flynn, ’15
  • Jamie Foster, ’16
  • Diana Franchitto, ’08
  • Michael Friedman, ’16
  • Greg Garvin, ’08
  • Vinny Gebhart, ’15
  • David Giardino, ’09
  • Myles Gilbert, ’95
  • Jodi Glass, ’04
  • Rafaelina Gomez, ’16
  • Bobby Gondola, CLRI ’05
  • Priscilla Gonzalez, ’17
  • Christine Goulette, ’13
  • Richard Graefe, ’82
  • Joan Gray, ’86
  • Lenny Green, ’02
  • John Gregory, ’94
  • Susan Gunter, ’17
  • Carol Hall-Walker, ’11
  • Barbara Hart, ’11
  • Gilda Hernandez, ’17
  • Louise Herrington-Bright, ’98
  • Tom Heslin, ’87
  • Peter Hollmann, ’88
  • Andrea Hopkins, ’88
  • Steve Horowitz, ’96
  • Steve Hughes, ’12
  • Martha Hultzman, ’91
  • Roberta Humble, ’01
  • Chris Hurd, ’90
  • Ryan Hutchins, ’05
  • Ernie Iannitelli, ’14
  • Deb Imondi, ’88
  • Marcus Jannitto, ’97
  • David Jardin, ’14
  • Karen Jessey, ’17
  • Gloria Johnson, ’17
  • Andrea Joseph, ’02
  • Amy Kane, ’17
  • Paavan Kapadia, ’17
  • Maria Kasparian, ’15
  • Betty Ann Kearney, ’02
  • Theresa Keegan, ’09
  • Brandon Keough, ’10
  • Christine King, ’16
  • Donald King, ’02
  • Nancy Kirsch, ’94
  • Mike Kosiver, ’16
  • Mary Kozik, ’92
  • Michael Kumar, ’10
  • Keith Lang, ’01
  • Patricia Lang, ’99
  • Nancy Langrall, ’83
  • Ted Larson, ’12
  • Cindy Lawlor, ’98
  • Dave Layman, ’86
  • Joseph Le, ’98
  • Dennis Leamy, ’13
  • Harvey Lee, ’13
  • Michael Lee, ’94
  • Ian Lester, ’10
  • Natalia Lima, ’16
  • Tom Lisi, ’07
  • Val Littlefield, ’10
  • Janis Loiselle, ’99
  • Micheline Lombardi, ’15
  • Sal Lombardi, ’97
  • Nick Loring, ’16
  • Luis Lourenco, ’11
  • Rosanne Lowe, ’07
  • Jennifer Luxmoore, ’10
  • Marie Lynch, ’15
  • Mike Lynch, ’01
  • Shawn MacDonald, ’13
  • David Macedo, ’13
  • Molly Magee, ’07
  • Rajani Mahadevan, ’10
  • Michele Marchand, ’17
  • Carolyn Mark, ’17
  • Joe Marocco, ’87
  • Don Marrin, ’06
  • Ron Martel, ’06
  • Donna Martin, ’09
  • Glen Martin, ’15
  • Katie McDonald, ’16
  • Liz Messier, ’01
  • Carrie Miranda, ’08
  • Joanne Monahan, ’08
  • Rob Monnes, ’12
  • Paula Montgomery, ’15
  • Jim Moody, ’16
  • Paul Mooney, ’98
  • Peter Moreau, ’09
  • Jennifer Morrison, ’14
  • Fran Mossberg, ’99
  • John Muggeridge, ’04
  • Jim Nellis, ’13
  • Ross Nelson, ’06
  • Donna Nesselbush, ’87
  • Jodie Neville, ’05
  • Kelly Nevins, ’06
  • Charles Newton, ’99
  • Andy Nota, ’11
  • Michele Nota, ’09
  • Ana Novais, ’04
  • Julie Novak, ’13
  • Jane Nugent, ’95
  • Kevin O’Brien, ’14
  • Janice Olsen, ’15
  • Sam Palmisano, ’17
  • John Palumbo, ’93
  • Steven Pare, ’01
  • Cindy Parker, ’08
  • Prutha Patel, ’16
  • Ricardo Pitts-Wiley, ’04
  • Matt Plain, ’13
  • Ray Pouliot, ’96
  • Kathryn Power, ’86
  • Joe Pratt, ’06
  • Debbie Proffitt, ’16
  • Frank Prosnitz, ’96
  • Patricia Raskin, ’17
  • Fred Reinhardt, ’16
  • Steven Richard, ’03
  • Bobby Rodriguez, ’13
  • Ralph Rodriguez, ’01
  • Christine Roundtree, ’91
  • Caroline Rumowicz, ’10
  • John Russell, ’15
  • Shannon Russell, ’17
  • Joan Sackett, ’83
  • Chris Sanford, ’10
  • Michelle Saunders, ’09
  • Ford Sayre, ’82
  • Mark Scott, ’04
  • Cheryl Shaw, ’16
  • Monica Shea, ’94
  • John Simmonds, ’14
  • Samuel Slade, ’13
  • David Sluter, ’88
  • Cheryl Snead, ’00
  • Brian Spero, ’84
  • Michael Steiner, ’17
  • Susan Stevenson, ’14
  • Rob Stolzman, ’93
  • John Stringer, ’86
  • Bob Suglia, ’05
  • John Surrette, ’10
  • Tom Sweeney, ’98
  • Anne Szostak, ’85
  • George Tager, ’17
  • John Tarantino, ’91
  • Michael Tauber, ’05
  • Jill Tobak, ’06
  • Vanessa Toledo-Vickers, ’01
  • Stephen Ucci, ’15
  • Dale Venturini, ’88
  • Martin Vincent, ’99
  • Amy Vitale, ’17
  • Nondas Voll, ’85
  • Eric Wagner, ’16
  • Tracy Walsh, ’17
  • Bill Warburton, ’88
  • Danielle Ward, ’14
  • Ray Watson, ’15
  • Sylvia Weber, ’90
  • Lizzi Weinberg, ’16
  • Herb Weiss, ’12
  • Jeff Wilhelm, ’13
  • David Winoker, ’88
  • Eileen Wisnewski, ’15
  • Scott Wolf, ’87
  • Bill Wray, ’96
  • Mary Wyatt, ’98
  • Chris Yalanis, ’12
  • Laura Yalanis, ’09
  • Myrth York, ’92
  • Sam Zurier, ’04

Tuition Assistance Gifts

  • Jacob Brier, ’14
  • Ron Caniglia, ’87
  • James Crowley, ’92
  • Ed D’Arezzo, ’08
  • Chris Hurd, ’90
  • Amy Kane, ’17
  • Michele Leone, ’16
  • John Mulattieri, ’09
  • Paul Oliveira, ’07
  • Baldev Seekri
  • Roberta Segal, ’94
  • Richard Staples, ’90
  • Bill Wray, ’96
  • Myrth York, ’92